2. kapitola NĚCO

23. března 2009 v 17:22 | katy
já nevěděla co mám dělat řekla sem ..ostře a nejistě. Co tobě je do toho. Pak sem se prudce otočila,úskostlivě sem se podívala na stromy přede mnou. A už už bych šla ale nevěděla jsem kudy!
Max bobaveně řekl..ale no tak už ses stratila a já bych ti mohl pomoc ven. Zle a ostře sem se na něj podívala ale ty jeho oči tak nádherné čokoládové koukali na mě velmi starostlivě a jakoby mě uhranuly. Uvědomila sem si že sem si ho ani pořádně neprohlédla.Měl krásné hnědé plné vlasy,oči kterým se nedalo říct ne,pusu měl střední spíš malou a v ní se skrývaly bíle opravdu bílé zuby, nebyl ani tlustý spíš hubený měl docela i svaly,nebyl malý a ni velký byl tak akorát! Musela jsem od jeho andělské tváře odvrátit zrak. Chytl mě jemně a starostlivě za zápěstí,a řekl Vanesso pojd za mnou!
Řekl to tak ostře, vlastně mi velel. A já bez odporu šla za ním. Pak se zastavil. Aby se na mě podíval jestli sem při smyslech. A já vyhrkla. Ty nejsi odtud že ?! Max zasněně řekl ne sem z Itálie, pak se na mě zle podíval viděl že sem naprosto v pořádku?Asi ne a znovu mě vedl.Byla sem naštvaná sama na sebe i na něho! Na sebe že mi může takhle velet a já ho poslouchám a na něj že to dělá.Najednou sem NĚCO zahlédla pohybovalo se to strašně rychle!! Zatočila se mi hlava,a omdlela sem!Probudila jsem se v takové útulné místnosti, nebylo v ní moc světla spíš tma. Najednou někdo otevíral dveře.Mráz mi přejel po zádech. Byl to Maxmilián,a tak starostlivě se na mě podíval. Já zmateně zamrkala očima.Jako bych se probudila ze snu.Kde to jsem!Řekla sem a jako na potvoru mi selhal hlas. Max se uchechtl a řekl u mě doma.Já se na něj zle podívala a řekla. Kde to jako má bejt!
V lese odsekl, a já na něj nechápavě koukla. V té chatrči co jsi viděla. Já sem bobaveně řekla ahá.Nemáš žízen? zeptal se mě opatrně. Ne nemám dík odsekla jsem. NAJEDNOU někdo otevíral dveře by to ......POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ !!!! xD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Luna Dae SB které tě laffujěeééééé Luna Dae SB které tě laffujěeééééé | Web | 26. března 2009 v 16:35 | Reagovat

úplně luxusní kapča.... Chjooo taQy seš na tom stejně dem postřílet čtenáře...!!!!!!!! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Bang Bang a etě jednou Bang

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama